Laser Nd: YAG

Laser ten jest uważany za najlepszy do zamykania różnorodnych naczynek na twarzy i ciele.

 

LIGHT Sheer

Laser amerykańskiej firmy COHERENT-LUMENIS jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia. Firma istnieje od 1966 roku i jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowania w medycynie i kosmetologii.

 

Laserowe zamykanie naczynek IPL

Laser emituje światło, które umożliwia ingerencję w żywą tkankę. Kieruje wiązkę światła o precyzyjnie określonych parametrach. Pozwala to na dokonanie zmian w obrębie danej tkanki. Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka powikłań i infekcji. Wystarczy tylko jeden zabieg aby usunąć drobne, pojedyncze naczynia. Jednak mając mocno zaczerwienione policzki z siecią popękanych naczynek, należy wykonać kilka powtórzeń (2-3).

 

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatów w skórę właściwą. Dzięki temu substancje aktywne działają dokładnie tam, gdzie powstają problemy skórne i skutecznie pomagają je zwalczać.

 

Elektrokoagulacja

Zmiany naczyniowe, pn. popękane naczynka włosowate, rubinki, naczyniaki gwiaździste.

 

Laser frakcyjny CO2

  • usuwanie blizn potrądzikowych
  • usuwanie przebarwień, ostudy, melasy
  • blizny pooparzeniowe, blizny pooperacyjne, pourazowe
  • usuwanie zmarszczek, odmładzanie skóry, napięcie skóry, resurfacing
  • usuwanie brodawek, ziarniaków, naczyniaków włókniaków, rozstępów
  • leczenie oznak po nadmiernym wystawieniu na słońce

 

Fotoodmładzanie IPL

Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła. Urządzenie IPL czli Intensywnie Pulsujące Światło, emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach.

Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie.

Sam zabieg poprzedzony konsultacją lekarską wygląda dość niewinnie. Najpierw na skórę nakłada się zimny żel o właściwościach wychładzających i zmniejszających obrzęk twarzy. Następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w filtr aplikuje się na skórze serie świetlnych strzałów.

W tym samym czasie jedna długość fali walczy np. z naczynkami, druga likwiduje przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu.

Zabieg trwa od 20 do 40 minut.

 

Mikrodermobrazja

 

Peeling kawitacyjny